Kurzy pro veřejnost

Individuální jazykové kurzy (ONE TO ONE)

Investujte do kvalitního jazykového vzdělání!

Výhody individuálních kurzů jazykové školy jsou:

  • efektivita vyplývající z nutnosti 100% soustředění na vyučovaný jazyk po celou dobu výuky
  • časová flexibilita
  • individuální výběr učebnice a lektora
  • individuální úroveň a zaměření kurzu

V individuální výuce jazyků máme velké zkušenosti a kvalitní lektoři jsou u nás samozřejmostí. Disponujeme českými i zahraničními lektory, přičemž obsazení kurzů jednotlivými lektory závisí na pokročilosti studenta a přání zákazníka.

Jazykové kurzy mohou probíhat v prostorách studenta, kam lektoři dojíždějí, nebo v učebnách naší jazykové školy bez příplatek. Jazykové kurzy se mohou zaměřit jak na obecný jazyk, tak i na specializovaný jazyk s oborovým zaměřením ( bankovnictví, ekonomie, finance,medicína, přípravné jazykové kurzy ke zkouškám KET,PET,FCE, CAE,TOEIC, atd.).

Individuální výuka - ceník
  ČESKÝ LEKTOR RODILÝ MLUVČÍ
Individuální výuka 380 Kč/ 45min. 420 Kč/ 45min.
Miniskupinka-max 2 studenti 230 Kč/ 45min./osoba 245 Kč/ 45min./osoba
Miniskupina- 3 až 5 studentů
(max 5 studentů)
140 Kč/ 45min./osoba 160 Kč/ 45min./osoba
Skupina - 10 studentů Viz.kurzy pro veřejnost Viz.kurzy pro veřejnost

Výběr z několika programů - obecný, konverzační a obchodní jazyk, angličtina pro dospělé. Pokud si nevyberete z nabízených kurzů, připravíme pro Vás kurz ušitý na míru (viz ceny v tabulce) - sami si vyberete program, počet týdnů i studentů.


Konverzační kurzy

Tyto kurzy se zaměřují na zvládnutí efektivní komunikace ve všech jejích rovinách. Studenti procvičují výslovnost a přivykají používání jazyka v každodenních situacích.

Ve skupinách s rodilými mluvčími je naší snahou, aby byl vědomostní přínos pro posluchače co největší.


Mezinárodní cambridgeské zkoušky - Angličtina

Více na Příprava na mezinárodní zkoušky
nebo Rozvrh kurzů - Cambridgeské zkoušky.


Příprava na maturitu - Angličtina

Více na Intenzivní příprava na AJ maturitu.

Kurzy pro děti a mládež

Angličtina 1. a 2. třída
Angličtina 3. a 4. třída
Angličtina 5. a 6. třída
Angličtina 7. a 9. třída
Angličtina pro středoškoláky
Němčina 1. a 2. třída
Němčina 3. a 4. třída
Němčina 5. a 6. třída
Němčina 7. a 9. třída
Němčina pro středoškoláky
Francouzština 1. až 9. třída
Ruština pro 1. až 9. třída


Ovlivněte budoucnost svých dětí již dnes!!!
Součástí našich služeb je i speciální výuka jazyků pro děti a dorost. Stále více se setkáváme se skutečností, že mládež v našich školách, ačkoliv tyto jazykové vzdělávání zajišťují povětšinou v hojné míře, není dostatečně k výuce motivována, což je způsobeno vlažným přístupem k žákově individualitě, jeho osobnostním a charakterovým rysům, někdy dokonce mechanickým přístupem ze strany učitele. Je sice pravdou, že ve třídě s větším množstvím žáků, není snadné vytvořit podmínky, jež by učitelům více osobní přístup umožňovaly. Všichni ale dobře víme, jaká je realita. Učitelé se o nastolení hřejivého individuálního přístupu k duši našich dětí často ani nepokouší. Jsme svědky toho, jak se naše děti trápí nejen s takovými předměty jako jsou matematika, fyzika, chemie, ale bohužel, a to je po vstupu do EU zvláště ostudné, i s jazyky cizími - světovými. Každý dobře ví, že podmínkou dnešní doby je rozvětvení naší mateřštiny tak, aby přirozeně srůstala s komunikační strukturou globálního světa, neboť nároky na orientaci v něm jsou stále četnější. Je proto velmi důležité, aby takový proces vzdělávání probíhal nadmíru nenásilně, zábavně a pokud možno s co největším respektem k žákově individualitě.

Naši lektoři umějí dětem naslouchat a dělají to s nadšením a zájmem. Děti pak vnímají výuku mnohem uvolněněji, lépe se koncentrují na výklad látky a sami vyvíjejí aktivitu pro další vzdělávání. Své lektory - průvodce berou za kamarády, což je další priorita, o kterou v takových kurzech usilujeme. Nelze se tedy divit, že je naše škola často svědkem úspěšného růstu i takových dětí, které mají ve škole problémy se soustředěním nebo jsou označováni za dislektiky či disgrafiky.

Kurzy pro matky na mateřské dovolené

Naše jazyková škola organizuje i speciální individuální kurzy pro ženy na mateřské dovolené. Naši lektoři docházejí přímo do domácností, což je pro matky s dětmi pohodlné a nebrání jim věnovat se mateřským závazkům tak, jak jsou zvyklé. Posluchačům takových kurzů nabízíme obzvlášť výhodné ceny se zachováním běžné prestiže výuky.


Kurzy pro seniory

Bezmála 5 let organizujeme jazykové kurzy pro seniory, v nichž se naši lektoři osvědčují nejen jako zkušení učitelé jazyků, nýbrž zároveň jako přátelé a kolegové, jež posluchačům dokáží jejich podzim života významně okořenit a oživit. Na vzdělávání není nikdy pozdě, ať je vám 15 nebo 90 let.

nahoru